Přihlášení

Přezdívka:

Heslo:
Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Vyhledávání


Vyhledat text

Fotogalerie

Krajský přebor Česká Lípa 2013.
Daniel Oplt s trenérem.
zobrazení: 890
známka: 0

Kalendář

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Návštěvní kniha

Rostislav Oplt 19:22 - 31.5.
Ahoj všem, tak doufám, že stránky budou sloužit, nejen všem členům našeho oddílu. ;-)

Fórum

* Forum je prázdné *

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Ano! (643 hl.)
 
Ne! (420 hl.)
 
Nevím! (426 hl.)
 
Super! (427 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1916

OnLine

nikdo

Informace

Seminář s Grand Master Danny Hazan 9th Dan

Seminář se konal ve dnech 18 – 19. listopadu, v pátek dvě hodiny a v sobotu téměř šest hodin, a kdo se jej zúčastnil, rozhodně nelitoval. Ba naopak. Téměř padesát účastníků semináře si užívalo nejen setkání s mistrem, ale i s kolegy stejného smýšlení opravdových bojovníků a to jak z fyzického, tak i  technického hlediska. Samotnou náplní nebylo jen si dát pořádně do těla, což je u Grand Master Dannyho Hazana přirozené, ale v první řadě pochopit a uvědomit si podstatu Krav Maga a vůbec sebeobrany, jako takové. V ní není prioritou nespočet technik pro sebeobranu či objemová síla, ale vždy se snažit vyhýbat se jakémukoliv problému, a pokud už není jiného zbytí, zvládnout situaci psychickou vyrovnaností a vnitřním klidem. Teprve po té lze dávat důraz na celkovou fyzickou a technickou kondici.

Fotogalerie

Pořádající oddíl SK Kesl-ryu  

Grand Master Karel Kesl, 9thDan


| Vydáno dne 28. 11. 2016 |
Závody

VII. otevřené mezinárodní mistrovství ČR mládeže a dospělých ČABK

29. listopadu se v Praze konalo sedmé, otevřené mezinárodní mistrovství ČR mládeže a dospělých ČABK 2016, kterého se účastnilo celkem 212 závodníků z 30 klubů (ČR, Slovensko, Rumunsko, Německo a Gruzie). Za náš klub startoval Daniel Oplt v kategorii Kata kadeti 15-20 let a v této skupině se umístil na skvělém třetím místě, což je z celkového počtu dvanácti závodníků „hezké“ místo.  Rostislav Oplt startoval v kategorii Kumite Masters Muži 46 let a starší a skončil na třetím místě. Oba podali kvalitní výkon a zcela určitě to nejsou poslední závody tohoto druhu a zkušenosti, i když se nejednalo o vítězná místa, jsou k nezaplacení.

Fotogalerie

Video

Pokud Vám nefunguje video, je nutný upgrade Adobe Flash Player.


| Vydáno dne 28. 11. 2016 |
Informace

Soustředění na Polevsku

Ve dnech 2. 7 až 16. 7. 2016 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu, letní camp v Penzionu Na Křižovatce na Polevsku. V druhém týdnu se zúčastnili dva naši karatisté. Camp probíhal podle daného rozvrhu, který na každý den připravil vedoucí campu Master Karel Kesl 8. Dan. Začínal ranní rozcvičkou, dopoledními a odpoledními tréninky. Celkově byl každodenní program velmi dobře připraven, ať už co se týkalo již zmíněných rozcviček či tréninků, které ve většině případů probíhaly venku, skvělého kardia, tai-chi, nácviku kihonu, výuky kata, Saishokida včetně reálné sebeobrany, která vychází z karate. Skvělé bylo mimo jiné i rozdělení karatistů na týmy, kteří si pod vedením svého vedoucího připravovali scénky či skvělý karneval s asi desetikilometrovým pochodem do Boru. Camp měl pod vedením špičkových bojovníků vysokou úroveň a bezvadný kolektiv, a proto se také, stejně jako minulý rok, našim karatistům camp velmi líbil a zcela určitě byl pro ně velkým přínosem. Není tedy divu, že zájem o zimní camp, který se bude konat začátkem března následujícího roku, je již nyní, protože se jedná o skvělé akce, které bojovníkovi přinesou vždy něco nového, ať už zkušenosti v bojových sportech či jiné informace v kruhu téměř rodinném. Naši borci mimo jiné přivezli třetí místo v kategorii Kata a druhé v Kobudo, což je bezpochyby skvělý výsledek.

Fotogalerie


| Vydáno dne 28. 08. 2016 |
Závody

Přebory Prahy 2016

4. června 2016 se konaly Přebory Prahy v karate, kterého se zúčastnilo 197 závodníků z 21 klubů. Za náš klub TJ Sokol Mělník startoval Jan Přibyl v kategorii kata Masters muži +40 let a v této skupině se umístil na skvělém druhém místě. Bohužel, další náš závodník se důvodu nemoci, nemohl zúčastnit. Nicméně zacvičené katy Bassai Dai či Enpi byly skvěle, bohužel na první místo to nestačilo. Nezbývá než doufat, že další závody proběhnou v hojnějším sestavení našich závodník s dobrými výsledky.


| Vydáno dne 19. 06. 2016 |
Informace

Soustředění na Polevsku

Ve dnech 27. 2 až 5. 3. 2016 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu zimní camp v Penzionu Na Křižovatce na Polevsku. Této skvělé akce se zúčastnili dva naši karatisté a v jeho průběhu „dorazil“ na jeden den i trenér Jan Přibyl. Camp probíhal podle skvěle připraveného rozvrhu, který na každý den připravil vedoucí campu Master Karel Kesl 8. Dan. Začínal ranní rozcvičkou, dopoledními či odpoledními tréninky a nechyběla skvělá večerní přednáška. Celkově byl každodenní program precizně připraven, a proto byl také každý den tohoto soustředění skvělý. Nacvičovala se sebeobrana, ale nechybělo ani kardio, kihon či nácvik nových Kata. Převážná část tréninků probíhala v sálu zmíněného penzionu. Camp měl pod vedením zkušených bojovníků vysokou úroveň a to, že se našim karatistům camp velmi líbil a zcela určitě byl pro ně velkým přínosem a čerpáním nových informací. Nechyběla soutěž v Kata, ve které se Daniel Oplt umístil na druhém místě, to bylo sice potěšující, ale ne to hlavní, nýbrž skvělý téměř rodinný kolektiv a získání nových zkušeností.

Fotogalerie


| Vydáno dne 19. 06. 2016 |
index | 1-5 | následující | Celkem 32 článků    

© 2013  SHOTOKAN  KARATE  MĚLNÍK - TJ EMĚ
    Powered by PhpRS   Desing