OnLine

nikdo

Závody

III. ročník Ing. Jiřího Fuchse 2014

Třetí ročník Memoriálu Ing. Jiřího Fuchse pořádaný TJ Karate Praha, který se konal 20. 9. 2014 v Praze na Královských Vinohradech, se zúčastnilo celkem 132 závodníků z dvaceti klubů z celé republiky, např. SK karate Dragon DDM Neratovice, SK KESL RYU Shotokan, Karate Lions Pardubice, TJ KARATE Praha, Fight Club České Budějovice, TARGET SPORT MILOVICE, SKBU Trutnov, Shotokan karate dó TJ Sadská, TJ Auto Škoda Mladá Boleslav aj. Za náš klub se zúčastnil jeden bojovník a to Daniel Oplt, který závodil v kategorii kata junioři 16-17 let a senioři +18 let.

Daniel začínal kategorií junioři a jeho prvním soupeřem byl karateka z oddílu SK karate Dragon DDM Neratovice Patrik Vébr, kterého porazil dvěma praporky z možných třech s katou Bassai Sho a tím si zajistil postup do finále, ve kterém se utkal s Patersonem Blade Ahranem z oddílu Karate Lions Pardubice, kterého taktéž porazil dvěma praporky katou Jion a získal zlato v této kategorii. V kategorii senioři +18 Daniel započal závod s Janouškem Lubomírem z oddílu SK KESL RYU Shotokan nad nímž s katou Jiin zvítězil třemi zdviženými praporky a tak si zajistil postup do finále, ve kterém se utkal s Tesařem Milanem z oddílu Karate Lions Pardubice, kterého porazil stejně jako před tím, třemi praporky katou Bassai Sho a získal tak další zlato na této soutěži. Na závěr lze konstatovat, že dosažení dvou prvních míst Daniela Oplta v kategorii junioři a senioři v této soutěži je úspěchem, ze kterého měl radost nejen on.