Přihlášení

Přezdívka:

Heslo:
Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Vyhledávání


Vyhledat text

Fotogalerie

Krajský přebor Česká Lípa 2013. - 4
Daniel Oplt.
zobrazení: 888
známka: 0

Kalendář

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Návštěvní kniha

Rostislav Oplt 19:22 - 31.5.
Ahoj všem, tak doufám, že stránky budou sloužit, nejen všem členům našeho oddílu. ;-)

Fórum

* Forum je prázdné *

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Ano! (643 hl.)
 
Ne! (421 hl.)
 
Nevím! (426 hl.)
 
Super! (427 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1917

OnLine

nikdo

Počet zobrazených článků: 11 (z celkem 11 nalezených)

Informace

Seminář s Grand Master Danny Hazan 9th Dan

Seminář se konal ve dnech 18 – 19. listopadu, v pátek dvě hodiny a v sobotu téměř šest hodin, a kdo se jej zúčastnil, rozhodně nelitoval. Ba naopak. Téměř padesát účastníků semináře si užívalo nejen setkání s mistrem, ale i s kolegy stejného smýšlení opravdových bojovníků a to jak z fyzického, tak i  technického hlediska. Samotnou náplní nebylo jen si dát pořádně do těla, což je u Grand Master Dannyho Hazana přirozené, ale v první řadě pochopit a uvědomit si podstatu Krav Maga a vůbec sebeobrany, jako takové. V ní není prioritou nespočet technik pro sebeobranu či objemová síla, ale vždy se snažit vyhýbat se jakémukoliv problému, a pokud už není jiného zbytí, zvládnout situaci psychickou vyrovnaností a vnitřním klidem. Teprve po té lze dávat důraz na celkovou fyzickou a technickou kondici.

Fotogalerie

Pořádající oddíl SK Kesl-ryu  

Grand Master Karel Kesl, 9thDan


| Vydáno dne 28. 11. 2016 |
Informace

Soustředění na Polevsku

Ve dnech 2. 7 až 16. 7. 2016 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu, letní camp v Penzionu Na Křižovatce na Polevsku. V druhém týdnu se zúčastnili dva naši karatisté. Camp probíhal podle daného rozvrhu, který na každý den připravil vedoucí campu Master Karel Kesl 8. Dan. Začínal ranní rozcvičkou, dopoledními a odpoledními tréninky. Celkově byl každodenní program velmi dobře připraven, ať už co se týkalo již zmíněných rozcviček či tréninků, které ve většině případů probíhaly venku, skvělého kardia, tai-chi, nácviku kihonu, výuky kata, Saishokida včetně reálné sebeobrany, která vychází z karate. Skvělé bylo mimo jiné i rozdělení karatistů na týmy, kteří si pod vedením svého vedoucího připravovali scénky či skvělý karneval s asi desetikilometrovým pochodem do Boru. Camp měl pod vedením špičkových bojovníků vysokou úroveň a bezvadný kolektiv, a proto se také, stejně jako minulý rok, našim karatistům camp velmi líbil a zcela určitě byl pro ně velkým přínosem. Není tedy divu, že zájem o zimní camp, který se bude konat začátkem března následujícího roku, je již nyní, protože se jedná o skvělé akce, které bojovníkovi přinesou vždy něco nového, ať už zkušenosti v bojových sportech či jiné informace v kruhu téměř rodinném. Naši borci mimo jiné přivezli třetí místo v kategorii Kata a druhé v Kobudo, což je bezpochyby skvělý výsledek.

Fotogalerie


| Vydáno dne 28. 08. 2016 |
Informace

Soustředění na Polevsku

Ve dnech 27. 2 až 5. 3. 2016 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu zimní camp v Penzionu Na Křižovatce na Polevsku. Této skvělé akce se zúčastnili dva naši karatisté a v jeho průběhu „dorazil“ na jeden den i trenér Jan Přibyl. Camp probíhal podle skvěle připraveného rozvrhu, který na každý den připravil vedoucí campu Master Karel Kesl 8. Dan. Začínal ranní rozcvičkou, dopoledními či odpoledními tréninky a nechyběla skvělá večerní přednáška. Celkově byl každodenní program precizně připraven, a proto byl také každý den tohoto soustředění skvělý. Nacvičovala se sebeobrana, ale nechybělo ani kardio, kihon či nácvik nových Kata. Převážná část tréninků probíhala v sálu zmíněného penzionu. Camp měl pod vedením zkušených bojovníků vysokou úroveň a to, že se našim karatistům camp velmi líbil a zcela určitě byl pro ně velkým přínosem a čerpáním nových informací. Nechyběla soutěž v Kata, ve které se Daniel Oplt umístil na druhém místě, to bylo sice potěšující, ale ne to hlavní, nýbrž skvělý téměř rodinný kolektiv a získání nových zkušeností.

Fotogalerie


| Vydáno dne 19. 06. 2016 |
Informace

Soutředění v Radostíně 2015

Ve dnech 27. 6 až 11. 7. 2015 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu, camp v Radostíně u Turnova. V prvním týdnu se zúčastnili dva naši karatisté a během tohoto týdne přijel, byť na jeden den, i trenér našeho oddílu Jan Přibyl. Camp probíhal podle daného rozvrhu, který na každý den připravil vedoucí campu Master Karel Kesl 8. Dan. Začínal ranní rozcvičkou, dopoledními a odpoledními tréninky, ale někdy také večerním tréninkem. Celkově byl každodenní program velmi dobře připraven, ať už co se týkalo již zmíněných rozcviček či tréninků, které ve většině případů probíhaly venku, skvělého kardia, tai-chi, nácviku kihonu, výuky kata, Saishokida a reálné sebeobrany. Skvělé bylo mimo jiné i rozdělení karatistů na týmy, kteří si pod vedením svého vedoucího připravovali scénky či skvělý karneval s pochodem na zámek Sychrov. Camp měl pod vedením špičkových bojovníků vysokou úroveň a bezvadný kolektiv a proto se také, stejně jako minulý rok, našim karatistům camp s čtyřfázovými tréninky velmi líbil a zcela určitě byl pro ně velkým přínosem. Není divu, že zájem o zimní camp, který se bude konat v únoru následujícího roku, je již nyní, protože se jedná o skvělé akce, které bojovníkovi přinesou vždy něco nového, ať už zkušenosti v bojových sportech či informací v kruhu téměř rodinném.

Fotogalerie


| Vydáno dne 10. 11. 2015 |
Informace

Soustředění Dolní Falknov

Ve dnech 28. 2 až 7. 3. 2015 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu zimní camp v Penzionu U Skály, Kytlice-Dolní Falknov a kterého se zúčastnili dva naši karatisté. Camp probíhal podle daného rozvrhu, který na každý den připravil vedoucí campu Master Karel Kesl 8. Dan, a to ranní rozcvičkou, dopoledním a odpoledním tréninkem a večerní přednáškou. Celkově byl každodenní program velmi dobře připraven, ať už co se týká již zmíněných rozcviček, tréninků, které ve většině případů probíhaly v prostorách zmíněného penzionu, skvělého kardia, kihonu, kata či prostě reálné sebeobrany. Camp měl pod vedením špičkových bojovníků vysokou úroveň a bezvadný kolektiv a proto se také našim karatistům camp velmi líbil a zcela určitě byl pro ně velkým přínosem a čerpáním nových informací. Projevení zájmu o další camp je jen důkazem, že se jedná o skvělé akce, které bojovníkovi přinesou vždy něco nového, ať už zkušenosti v bojových sportech a informací v kruhu téměř rodinném.

Fotogalerie


| Vydáno dne 09. 11. 2015 |
Informace

KATA-KUMITE-SEBEOBRANA

Dne 24. 1. 2015 se konal seminář „prostředky tréninku pro optimální rozvoj “KATA-KUMITE-SEBEOBRANA" pod vedením Mistra Evropy a Světa Master Karel Kesl 8. Dan. Tohoto celodenního tréninku se zúčastnili dva členové našeho oddílu. Seminář trval, mimo hodinové přestávky, téměř šest hodin. V dopoledních hodinách proběhl nácvik základní katy, Heian Shodan, Nidan a Sandan, v odpoledních pak Yondan, Godan a mistrovská kata Gojushiho-sho. Celodenní trénink probíhal, nebo směřoval k pochopení správného nácviku kat ve sportovním pojetí s vsuvkami nácviku kihonu a kumite a samozřejmě sebeobrany v rámci pochopení bunkai v realitě. Celodenní trénink byl, jinak to nejde nazvat, super a bezpochyby se jednalo o seminář, který byl pro, nejen naše, ale zcela určitě i pro ostatní cvičence velkým přínosem v cvičení Karate.

Fotogalerie


| Vydáno dne 01. 02. 2015 |
Informace

Seminář s Grand Master Danny Hazan, 9th Dan

Seminář se konal ve dnech 3 – 4. října, v pátek 3 hodiny a v sobotu takřka 6 hodin, a kdo se jej zúčastnil, rozhodně nelitoval. Ba naopak. Přes 50 účastníků semináře si užívalo nejen setkání s mistrem, ale i s kamarády stejného smýšlení opravdových bojovníků a to jak z fyzického, tak i  technického hlediska. Samotnou náplní nebylo jen si dát pořádně do těla, což je u Grand Master (dále GM) Dannyho Hazana normální, ale v první řadě pochopit a uvědomit si podstatu Krav Maga. V ní není prioritou nespočet technik pro sebeobranu či objemová síla, ale vždy se snažit vyhýbat se jakémukoliv problému, a pokud už není jiného zbytí, zvládnout situaci psychickou vyrovnaností a vnitřním klidem. Teprve po té lze dávat důraz na celkovou fyzickou a technickou kondici.

 

Pořádající oddíl SK Kesl-ryu  

Master Karel Kesl, 8.Dan


| Vydáno dne 05. 11. 2014 |
Informace

Soutředění v Radostíně 2014

Ve dnech 28. 6 až 12. 7. 2014 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu, camp v Radostíně u Turnova, a kterého se v prvním týdnu zúčastnili dva naši karatisté a v závěru tohoto týdne přijel i trenér našeho oddílu. Camp probíhal podle daného rozvrhu, který na každý den připravil vedoucí campu Master Karel Kesl 8. Dan, a to ranní rozcvičkou, dopoledním tréninkem, odpoledním tréninkem a někdy také večerním tréninkem. Celkově byl každodenní program velmi dobře připraven, ať už co se týká již zmíněných rozcviček, tréninků, které ve většině případů probíhaly venku, skvělého kardia, tai-chi, kihonu, kata, Saishokida, či rozdělení karatistů na týmy, kteří si pod vedením svého vedoucího připravovali scénky apod. Camp měl pod vedením špičkových bojovníků vysokou úroveň a bezvadný kolektiv a proto se také, stejně jako minulý rok, našim karatistům camp velmi líbil a zcela určitě byl pro ně velkým přínosem a čerpáním nových informací. Projevení zájmu o další camp je jen důkazem, že se jedná o skvělé akce, které bojovníkovi přinesou vždy něco nového, ať už zkušenosti v bojových sportech či informací v kruhu téměř rodinném, a to bez nadsázky.


| Vydáno dne 26. 09. 2014 |
Informace

Seminář kata

Dne 16. 2. 2014 se konal v Praze seminář kata pod vedením Ivy Keslové a Lukáše Jandy, kterého se zúčastnili i dva naši karatisté Daniel Oplt a Dinh Kha Tran. Seminář začínal v 9 hodin a ukončen byl okolo čtvrté odpolední. Dopoledne se v semináři plně věnovalo prvním, základním pěti katám (Hean Shodan, Nidan, Sandan, Yondan, Godan), ve kterých se postupně probíraly všechny techniky, včetně bunkai. Po hodinové pauze na oběd, se trénink vrhl na dvě mistrovské katy, které se rozebíraly při odpoledním tréninku, jednalo se o katy Jion a Kankui Dai. Obě katy byly, stejně jako předchozích pět kat, dopodrobna rozebrány a natrénovány, vzhledem k tomu, že zbyl čas, stihla se projet ještě kata Tekki Shodan. Ze semináře si naši karatekové odvezli hodně nových zkušeností a naučili se i katu Kankui Dai, kterou do té doby ještě neznali.


| Vydáno dne 28. 02. 2014 |
Informace

Soutředění v Radostíně 2013

Ve dnech 29. 6 až 13. 7. 2013 byl pořádán oddílem karate SK Kesl Ryu, camp v Radostíně u Turnova, kterého se víceméně zúčastnili i tři naši karatisté Daniel Oplt, Vojtěch Zwiefelhofer, a na druhý týden campu, přijel nový člen našeho oddílu Rostislav Oplt se svým pracovním kolegou Lubomírem Karpíškem. Ti přijeli na camp především čerpat nové zkušenosti pro svůj nový projekt, „Pojď cvičit. Odhoď ulici.“, který probíhá pod záštitou Městské policie Neratovice. Na jeden den campu, kdy byl pořádán turnaj v kata, se přijel podívat trenér našeho oddílu Honza Přibyl s dalším naším členem, Mirkem Líbalem.

| Celý článek |
| Autor: Oddíl Karate | Vydáno dne 13. 09. 2013 (826 přečtení) |
Informace

Soustředění oddílu v Harrachově 2009

Soustředění oddílu v Harrachově na podnikové chatě Vitany Byšice.

Byl to týden rozvíjení sportovních dovedností, kondice, přátelství mezi sportovci, utužení kolektivu, vyzkoušení i jiných sportovních aktivit a legrace.  
Příjemně strávený čas vyplněný sportem, relaxací, výlety po okolí a zábavou. Nedílnou součástí byl realizační tým - rodiče, kteří se postarají o nakrmení hladových krků. Vyvrcholením bývá soutěž o největšího "dřeváka" neboli "vykloubenec" roku. Vyhraje každý, kdo dokáže překonat sám sebe a udělat si legraci ze svých nedostatků.

 

Další fotografie z tohoto báječného soustředění jsou zde.


| Vydáno dne 27. 05. 2013 |

© 2013  SHOTOKAN  KARATE  MĚLNÍK - TJ EMĚ
    Powered by PhpRS   Desing